جوم سیتی آوین نت آوین نت
  •  03133878813
  •  گروه صنعتی صباتجهیز
  •  www.sabatajhiz.ir

اطلاعات تماس

فعالیت این شرکت با انجام پروژه های اسکلت فلزی آغاز گردید و با ساخت تجهیزات صنعتی و غذایی ادامه یافت. انجام خدمات دقیق مهندسی و صنعتی، منجر به قرارگرفتن این شرکت در فهرست تامین کنندگان (vendor list) شرکت ملی نفت ایران ( شرکت پشتیبانی نفت کالای تهران) شد. موفقیت در ثبت دو اختراع در اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی نشان از تکیه بر بومی سازی تجهیزات و خلاقیت در طراحی این شرکت دارد. داشتن سابقه حضور اعضای تیم مهندسی این شرکت در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، افتخاری است که ماهیت انجام مهندسی عملیات ها بر مبنای دانش تخصصی را نشان میدهد. این شرکت همواره با عنایت پروردگار، مشتری مداری و گارانتی محصولات و پروژه های خود را در راس امور قرارداده است برای مشاهده تقدیرنامه ها، منوی گواهینامه را ببینید.


 اصفهان – شهرک صنعتی دولت آباد - خیابان دهم ( خیام ) - فاز سوم

 031-33878813

 031-45838625

 09134459748

 

معرفی اجمالی دستگاه فلافل زن ( لقمه گیر) رومیزی

دستگاه فلافل است که دستگاه فلافل زن رومیزی است به همراه میز سرخ کن مخصوص تک، دو یا سه بن ماری است. دستگاه فلافل زن برای لقمه گیری قرص فلافل از خمیر فلافل به کار می رود. خمیر فلافل مخلوطی چرخ شده از نخود و افرودنی هایی شامل ادویه، پیاز، سیب زمینی، نان باگت پودر شده است که فلافل فروش ها بسته به کیفیت و مهارت خودشان به صورت نخود خالص یا ترکیبی از افزودنی ها به کار می برند. فلافل زن رومیزی موفق به کسب گواهینامه ثبت اختراع و نشان از سازمان ملی نخبگان به علت لقمه گیری از خمیر با ویسکوزیته و شلی و سفتی های متفاوت خمیر فلافل شده است که آن را تبدیل به فلافل ساز حرفه ای کرده است.

 

دستگاه همزن ریلی جرثقیلی آش

دستگاه همزن ریلی جرثقیلی، از نوع همزن های دور بالا با پره استیل ملخی یا توربینی هستند و در مسیر ریل مستقیم یا ریل انحنادار جهت استفاده برای طباخی و مغازه های آش و حلیم به صورت نصب در سقف یا پایه دار به صورت سفارشی طراحی و ساخته می شود.

 

معرفی اجمالی دستگاه رشته زن فالوده گیربکسی غیر اتوماتیک

دستگاه تولید رشته فالوده برقی گیربکسی یا پرس رشته در ظرفیت های متنوع با قالب استیل با سوراخ های ریز سوزنی یا درشت کبریتی و بین آنها ساخته می شود. پس از پر کردن قالب از خمیر نشاسته، عملیات پرس خمیر نشاسته با فشردن و نگه داشتن یک دکمه تا رشته کردن تمام خمیر و رسیدن به انتهای قالب انجام می شود و برای برگشت به موقعیت اول با فشردن و نگه داشتن یک دکمه عمل بیرون آمد سنبه از قالب انجام میشود. دستگاه رشته کن یا همان دستگاه پرس خمیر یکی از دو دستگاه اساسی و مورد نیاز در تولید رشته فالوده است . میکروسوییچ های قطع کن در دو طرف امکان قطع برق را پس از رسیدن سنبه به انتهای قالب و ابتدای قالب جهت جلوگیری از اعمال فشار به قالب و شاسی دستگاه را میدهد.

گروه صنعتی صباتجهیز کاملترین و با کیفیت ترین تولید کننده دستگاه های رشته فالوده است.

مدل های دیگردستگاه پرس رشته یا همان دستگاه رشته کن: پرس رشته دستی و رشته کن اتوماتیک هیدرولیکی برقی میباشد.