جوم سیتی آوین نت آوین نت
  •  03133878813
  •  گروه صنعتی صباتجهیز
  •  www.sabatajhiz.ir

اطلاعات تماس

فعالیت این شرکت با انجام پروژه های اسکلت فلزی آغاز گردید و با ساخت تجهیزات صنعتی و غذایی ادامه یافت. انجام خدمات دقیق مهندسی و صنعتی، منجر به قرارگرفتن این شرکت در فهرست تامین کنندگان (vendor list) شرکت ملی نفت ایران ( شرکت پشتیبانی نفت کالای تهران) شد. موفقیت در ثبت دو اختراع در اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی نشان از تکیه بر بومی سازی تجهیزات و خلاقیت در طراحی این شرکت دارد. داشتن سابقه حضور اعضای تیم مهندسی این شرکت در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، افتخاری است که ماهیت انجام مهندسی عملیات ها بر مبنای دانش تخصصی را نشان میدهد. این شرکت همواره با عنایت پروردگار، مشتری مداری و گارانتی محصولات و پروژه های خود را در راس امور قرارداده است برای مشاهده تقدیرنامه ها، منوی گواهینامه را ببینید.


 اصفهان – شهرک صنعتی دولت آباد - خیابان شهریار(شماره ی 15)

 031-33878813

031-345837676

 09134459748

 

معرفی اجمالی دستگاه رشته زن فالوده گیربکسی غیر اتوماتیک

دستگاه تولید رشته فالوده برقی گیربکسی یا پرس رشته در ظرفیت های متنوع با قالب استیل با سوراخ های ریز سوزنی یا درشت کبریتی و بین آنها ساخته می شود. پس از پر کردن قالب از خمیر نشاسته، عملیات پرس خمیر نشاسته با فشردن و نگه داشتن یک دکمه تا رشته کردن تمام خمیر و رسیدن به انتهای قالب انجام می شود و برای برگشت به موقعیت اول با فشردن و نگه داشتن یک دکمه عمل بیرون آمد سنبه از قالب انجام میشود. دستگاه رشته کن یا همان دستگاه پرس خمیر یکی از دو دستگاه اساسی و مورد نیاز در تولید رشته فالوده است . میکروسوییچ های قطع کن در دو طرف امکان قطع برق را پس از رسیدن سنبه به انتهای قالب و ابتدای قالب جهت جلوگیری از اعمال فشار به قالب و شاسی دستگاه را میدهد.

گروه صنعتی صباتجهیز کاملترین و با کیفیت ترین تولید کننده دستگاه های رشته فالوده است.

مدل های دیگردستگاه پرس رشته یا همان دستگاه رشته کن: پرس رشته دستی و رشته کن اتوماتیک هیدرولیکی برقی میباشد.

 

دستگاه همزن ریلی جرثقیلی آش

دستگاه همزن ریلی جرثقیلی، از نوع همزن های دور بالا با پره استیل ملخی یا توربینی هستند و در مسیر ریل مستقیم یا ریل انحنادار جهت استفاده برای طباخی و مغازه های آش و حلیم به صورت نصب در سقف یا پایه دار به صورت سفارشی طراحی و ساخته می شود.